Out of stock
Hayfene

Heat-Lovers Spice Set

593.90 TL
674.50 TL
%12 Discount
300 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Kolay İade Garantisi
Güvenli Ödeme Sistemi
Stok Kodu: PKT31
Stok Durumu:Out of stock
 • Features
 • Comments (0)
 • Recommend
 • Images
 • HAYFENE ACI SEVERLER SETİ

   

  Fermante Acı Sos No:1;
  Özel fıçılarda fermante edilip, kompleks bir tada ve derinliğe sahip oluncaya kadar yaşlandırılan kendi üretimimiz bu el yapımı sosları sizinle paylaşmaktan gurur duyuyoruz!
  Geliştirilmesi aylar süren ve ilhamını okyanus ötesinden alan bu reçetenin içinde, Cayenne biberi ve kaya tuzu gibi daha bir çok doğal malzeme bulunmaktadır. Tüm diğer soslarımız gibi hiçbir katkı maddesi içermemektedir. Et, tavuk ve pizza başta olmak üzere acıyla iyi giden tüm yemeklerle mükemmel uyum sağlamaktadır.
  Özellikle endüstriyel soslara hem tat hem kalite olarak alternatif arayan gerçek acı sos tutkunlarına özel üretilmiş bir sostur.


  Füme Acı Sos No:2
  Çeşitli baharatlarla uzun sürede pişirilen Cayenne biberlerine, firma sırrımız olan son bir dokunuş yaparak tütsü tadını da ekliyoruz. Son derece kompleks bir tada ve derinliğe sahip olan bu sosu orta acı sevenler için özellikle et ve tavuk olmak üzere tüm yemeklerin yanında tavsiye ediyoruz.
  Tamamen doğal, hiçbir katkı maddesi olmadan üretilen bu sosu bir kere deneyince tutkunu olacaksınız.
  Özellikle endüstriyel soslara hem tat hem kalite olarak alternatif arayan, gerçek acı sos tutkunlarına özel yapılmış bir sostur.


  İsot;
  Acı kırmızı biberlerin doğranıp pul hale getirilmesinin ardından güneş altında 3 gün kurutulması ile siyah rengini alır. Kimilerine göre güneşin ısısı ile kendine özgü tadını aldığından, kimisine göre ise yendiğinde insanın içini ısıttığından "Isı Ot" adını almış, bu isim günümüze "İsot" olarak ulaşmıştır. Pul biberin kullanıldığı her yerde kullanılabilir. Çiğ köftenin vazgeçilmez bir parçasıdır. Doğu ve Güneydoğu'da kebaplarla birlikte de servis edilir.


  Ekstra Acı Pul Biber 150 g;
  Acı biberin evrensel karşılığı "chili” bir Aztek ismidir. Amerikan yerlileri tarafından 9000 yılı aşkın zamandır mutfaklarda kullanılmaktadır. Acı biber ailesi, çan biberi, kırmızı biber, paprika ve pimento gibi pek çok türü içerse de bitkisel tedavi alanında en meşur iki tütü arnavut biberi ve "chili” adı verilen acı biberdir. Pul biber, türkçede "chili” acı biberin kıyılmış haline verilen isimdir. Karşı koyulmaz lezzetiyle acı pul biber, çok uzun zamandır dünya mutfağında kullanılan vazgeçilmez baharatlardan biridir.
  Pul biber, dokularda hasar oluşturmadan sadece acı duyargalarını uyararak yanma hissi sağlamaktadır. Özellikle et yemeklerinde, bazı soslarda, peynirlerde, mantar sotelerde ve istenilen her yemekte kullanılabilir. Isıtıcı özelliğiyle bitkisel kremlere eklenir.


  Ekstra Acı Hardal Toz 75 Gr
  Hayfene Hardal Tozu'nu kızartmaları, salataları, et marinasyonlarını ve sandviçleri canlandırmak için kullanabilirsiniz. Unutmayın, bu ürünün acılığı hardalın kendisinden geliyor.

Benzer Ürünler
Prepared by  T-Soft E-Commerce.