Sırala
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Karışık Setler

Hayatımıza mutluluk katmanın mutfakla bir ilgisi olabilir mi? Özellikle doğru ürünlerle hazırlanan temiz içerikli mutfaklar bizi hem mutlu hem de sağlıklı yapmaz mı? Bu kategoride sizin için farklı ürünleri bir araya getirerek set haline getirdik. Tüm elementlerin bir arada satıldığı element serisi seti, acı severlere baharat seti, özellikle mevsim dönüşlerinde ve salgın dönemlerinde bağışıklığınızı desteklemek istersiniz diye bağışıklık baharat seti ve ketojenik brownie baharat seri Hayfene’de sizleri bekliyor. 

Bağışıklık Güçlendirici Baharatlar Neler?

Bağışıklık sistemimiz bizim dış dünyaya karşı kendimizi koruma gücümüz diyebiliriz. Bağışıklığımız bazı dış faktörlerin etkisinde kalıp düşebilir ve bu tip durumlarda bizim onu desteklememiz beklenir. Bu sebeple biz de sizler için bağışıklık güçlendiren baharatları bir araya getirdik ve kullanımınıza sunduk. Nedir bu bağışıklık güçlendiren baharat çeşitleri? Çörekotu yağı, altın süt baharatı, toz zencefil, toz ginseng ve toz siyah üzüm çekirdeği…Çiğ Köfte Baharatı Nelerdir?

Çiğ köfte baharatlarıyla ön plana çıkan ve çok sevilen yöresel bir yemeğimizdir. Acısı oldukça meşhurdur ve yapımında “acı severler baharat seti” kullanılabilir. Setimizin içinde acı hardal tozu, pul biber, isot, füme ve fermante acı sos bulunuyor.

Ketojenik Brownie Nasıl Yapılıyor?

Ketojenik beslenme modelinde karbonhidrat düşük yağı yüksek tarifler bulunuyor. Karbonhidrat değeri yüksek olan brownie ise oldukça sevilen ve tüketilen bir tarif. Diyet yaparken bu tatlıyı tüketmeniz ketojenik brownie setiyle artık mümkün. Setin içinde badem tozu, kakao, vanilya ve eritritol bulunuyor. 

İstediğiniz ürün setini seçtikten sonra sepete ekleyin ve kolayca sahip olun. Ürünlerin set şeklinde satılması fiyat avantajını da beraberinde getiriyor. Paketlerinin üstünde yazan saklama koşullarına uyduğunuz taktirde son kullanma tarihine dek sağlıkla tüketebilirsiniz. Afiyet olsun!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.