ozelbesinler.jpg (127 KB)

Kategoride Çok Satılan Ürünler
Sıralama seçin
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.

Özel Besinler 

Birçok diyet ve beslenme sitemi günümüzde farklı kitlelerin ihtiyaçları hedef alınarak düzenleniyor. Diyet ve beslenme dediğimiz de ilk akla kilo kaybı gelse de bu tip listeler başka amaçları hedeflemek içinde oluşturuluyor. 

Kas kütlesini artırmak ve yağ kütlesini azaltmak için yüksek protein içeren besinler tüketmemiz önemlidir. Sporcuların ya da kilo kaybetmek isteyen kişilerin düşük karbonhidrat diyeti olarak da bilinen ketojenik beslenme şeklini uyguladıkları biliniyor. Çölyak hastaları ise glütensiz besin listelerine yöneliyor. Ne yediğini önemseyen kişiler ise organik ürünler tüketmeye özen gösteriyor. Hayvansal gıda tüketmeyen kişiler ise vegan içerikli ürünler satın alıyor. Doğaya saygı duyan beslenme şekline ise sürdürülebilir diyet adı veriliyor. Tüm bu başlıklar altında yer alan ürünlere Hayfene güvencesiyle kolayca ulaşabilirsiniz. 

Ketojenik

Özel besinler kategorisinin alt başlığında yer alan ketojenik bölümünde kalori bakımından düşük besin kaynaklarına ulaşabilirsiniz. Baharatlar, özler ve değerli yağlara sahip tohumlar sağlıklı beslenme sürecinde destek alabileceğiniz ürünler arasında.

Glütensiz

Özel besinler kategorisinin alt başlığında yer alan glütensiz bölümünde meyvelerden ve sebzeler hazırlanan un çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Özellikle meyve kurularını kek gibi hamur işlerinde kullanarak hem glütenden hem de şekerden arındırdığınız bir atıştırmalık hazırlayabilirsiniz.

Organik

Özel besinler kategorisinin alt başlığında yer alan organik bölümünde temiz içeriğe sahip Hindistan cevizi yağlarını bulabilirsiniz. 

Vegan

Özel besinler kategorisinin alt başlığında yer alan vegan bölümünde bitki çayları, kuru meyveler, özler ve şifa deposu baharat ürünleri bulunuyor. Üretiminde ya da içinde hayvansal gıda tüketilmeyen bu ürünler vegan beslenen kişiler için oldukça uygun. 

Yüksek Protein

Özel besinler kategorisinin alt başlığında yer alan yüksek protein bölümünde protein bakımından zengin bar çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Günlük yaşamın koşturmasında beslenmenizi desteklemek için bu ürünleri tüketebilir ve ihtiyacınız olan enerjiyi kendinize sağlayabilirsiniz. 


Sürdürülebilir Diyet

Özel besinler kategorisinin alt başlığında yer alan sürdürülebilir diyet bölümünde hem insanın hem de doğanın kazandığı temiz içerikli ürünlere yer veriliyor. Çörekotu gibi değerli tohumların yağlarına, baharatlara, bitki çaylarına ve kuru meyvelere Hayfene güvencesiyle kolayca ulaşabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.