Chili Piri

Hot Sauce Set

171.90 TL
194.70 TL
%12 Discount
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Kolay İade Garantisi
Güvenli Ödeme Sistemi
Stok Kodu: PKT8
Stok Durumu: Stokta Var
 • Features
 • Comments (0)
 • Recommend
 • Images
 • Fermante Acı Sos No:1
  Menşei
  Türkiye
  İngilizce Adı
  Fermanted Hot Sauce No:1
  Ürün Hakkında
  Özel fıçılarda fermante edilip, kompleks bir tada ve derinliğe sahip oluncaya kadar yaşlandırılan kendi üretimimiz bu el yapımı sosları sizinle paylaşmaktan gurur duyuyoruz!
  Geliştirilmesi aylar süren ve ilhamını okyanus ötesinden alan bu reçetenin içinde, Cayenne biberi ve kaya tuzu gibi daha bir çok doğal malzeme bulunmaktadır. Tüm diğer soslarımız gibi hiçbir katkı maddesi içermemektedir. Et, tavuk ve pizza başta olmak üzere acıyla iyi giden tüm yemeklerle mükemmel uyum sağlamaktadır.
  Özellikle endüstriyel soslara hem tat hem kalite olarak alternatif arayan gerçek acı sos tutkunlarına özel üretilmiş bir sostur.

  Füme Acı Sos No:2
  Menşei
  Türkiye
  İngilizce Adı
  Smoked Hot Sauce No:2
  Ürün Hakkında
  Çeşitli baharatlarla uzun sürede pişirilen Cayenne biberlerine, firma sırrımız olan son bir dokunuş yaparak tütsü tadını da ekliyoruz. Son derece kompleks bir tada ve derinliğe sahip olan bu sosu orta acı sevenler için özellikle et ve tavuk olmak üzere tüm yemeklerin yanında tavsiye ediyoruz.
  Tamamen doğal, hiçbir katkı maddesi olmadan üretilen bu sosu bir kere deneyince tutkunu olacaksınız.
  Özellikle endüstriyel soslara hem tat hem kalite olarak alternatif arayan, gerçek acı sos tutkunlarına özel yapılmış bir sostur.

  Hayfene Ekstra Acı Hardal Tozu - 75 Gr
  İçindekiler: %100 öğütülmüş hardal
  Menşei: Kanada
  Şimdiye kadar denediğiniz tüm acı hardalları unutun! Hayfene Hardal Tozu ile acıyı yeniden keşfedeceksiniz! Sadece 5 saniye sürecek bu acılı serüven yerini lezzete dönüştürecek.
  Hayfene Hardal Tozu'nu kızartmaları, salataları, et marinasyonlarını ve sandviçleri canlandırmak için kullanabilirsiniz. Unutmayın, bu ürünün acılığı hardalın kendisinden geliyor.
  Ürün Uyarısı: Alerjendir
Benzer Ürünler
Prepared by  T-Soft E-Commerce.