Sırala
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Sos Setleri

Acısı, tatlısı ve ekşisi derken her tarife yakışan sos farklı… Birçok tarifte damakları bayram ettiren lezzetler sos şişelerinin içinde saklı… Farklı ürünlerin bir arada sunulduğu sos setlerine bu kategoriden ulaşabilirsiniz. Ürünler arasında füme acı sos, nar ekşisi, acı hardal, acı baharatlar ve masa üstü seti bulunuyor.

Nar Ekşisi Ne İşe Yarar?

Ana maddesi nar olan nar ekşisi antioksidan kaynağıdır. Ürünün ekşi tadı limonun yerine tüm tariflerde kullanılabilir. Limon tadından farkı ise daha güçlü bir aromasının olması ve şeker oranının daha yüksekliği… Et yemeklerinde, salata sosların da ve kısır gibi ekşi acı geçişlerin olduğu tariflerde kullanımı yaygındır. Düzenli tüketildiğinde kronik yorgunluk, enfeksiyon ve ağız içi yaralarda fayda sağlayabilir. 

Chili Piri Fermente Acı Sos

İlhamını okyanus ötesinden alan chili piri fermente acı sos, ana malzemesi olan Cayenne biberinin özel fıçılarda fermante edilip kompleks bir tada ulaşana kadar yaşlandırılma işlemi sonucunda ortaya çıkar. El yapımı bu sosla et, tavuk ve pizza gibi ürünlerde acı lezzetini yaşamak için kullanabilirsiniz. Bu ürünü kategoriden 6’lı set halinde alabilirsiniz. 

Masa Üstü Set

Siyah Hayfene stant içinde yemek saatinde masanıza koyabileceğiniz bu eşsiz sette chili piri fermente acı sos, chili piri füme acı sos, karabiber tane değirmen, himalaya pembe tuz değirmen, yeniçeri baharatı ve kajun baharatı bulunuyor. 

Chili Piri Acı Hardal Sos Hayfene’de 6’lı Set Halinde Kullanımınıza Sunuluyor!

Turpgiller familyasından olan sarı çiçek tohumlarından hazırlanan hardal sosu, hiçbir katkı maddesi içermeyen temiz içerikli bir üründür. El yapımı olan bu özel sosun içinde kaya tuzu, sızma zeytinyağı ve çam balı gibi özel besin kaynakları bulunuyor. Hardal tohumunun bünyesinde bulunan bir madde birçok hastalığa fayda sağlayabiliyor. Ürün en çok hamburger, sosis, taco ve patates kızartması gibi keyifli atıştırmalıklarla birlikte tüketiliyor. Ayrıca salatalarınıza sos hazırlarken de hardal sosunu malzeme olarak kullanabilirsiniz.

Ürünün 6’lı set halini seçtikten sonra sepete ekleyebilir ve Hayfene farkıyla mutfaklarınızda tüketebilirsiniz. Ambalajında belirtilen saklama koşullarına uyarak son kullanma tarihine dek güvenle tüketebilirsiniz. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.