Ödeme ve Teslimat

ÖDEME VE TESLİMAT

 

1) Siparişinizin ödemesini banka havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) ile T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz.

 

2) Siparişinizin ödemesini sitemiz üzerinden her türlü kredi kartınıza online tek ödeme imkanımızdan yararlanarak yapabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 5 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

 

3) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Ucuzcular Gıda Mad. San. ve Tic. A.Ş. beş iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

 

4) Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünlerin kargoya teslim edilme süresi 3 iş gününü aşamaz. Bununla birlikte saat 14:00'dan önce sipariş edilen ürünlerin aynı gün kargoya teslim edilmesine gayret edilmektedir. Temini zaman alan ürünler için kargoya teslim edilme süresi 3 iş gününü bulabilir. Kargoya teslim edilme süresinin 3 günü aşmasının muhtemel olduğu durumlarda size bilgi verilecektir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler sipariş sayfasında belirtilen kargo firmasıyla gönderilecektir.  

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir. Yurt dışı siparişleriniz için info@hayfene.com ile iletişime geçiniz.

 

5) Ödeme Takibi

 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

 

 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

 

 

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

 

 

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

 

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız.

 

 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği ve ürünün taşıma esnasında hasar görmediği kabul edilmektedir.

 

 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda +90 212 528 28 96 numaralı faksa gönderip durumu info@hayfene.com mail adresine bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanması sağlanacaktır. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmaların hızlanmasına yardımcı olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.