doğalgidadestekleri.jpg (125 KB)

Sırala
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Doğal Gıda Takviyeleri

Eski çağlardan bu yana şifa hep doğada ve doğal olanda arandı. Marifeti yani şifası bilinen birçok ürün günümüzde kullanıma hazır ambalajlarda satışa sunuluyor. Ürünlerin faydası ne kadar muazzam olsa da herhangi bir rahatsızlığınız varsa öncelikle doktora gitmeniz önemli. Doğal gıda destekleri hastalıkları tedavi etmez. Güncel sağlığınıza ek destek olması için tüketmeniz en doğru tercih olacaktır. 

Bu kategorimize girerek Chia, Ardıç, Isırgan ve Keten gibi tohum çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Arıların bitkilerden topladığı ve insan sağlığına faydasının yüksek olduğu bilinen Propolis çeşitlerini bulabilirsiniz. Hardal, Kakao, Hindistan Cevizi, Kantaron, Tatlı Badem ve daha fazla şifalı yağ özlerini Hayfene güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Bitkisel Takviye Ne Demek?

Bitkisel takviye; doğal olan doğada kendiliğinden olan organik, normal beslenmeyi takviye etme amacıyla kullanılan ürünlerden oluşur. Ürünün ana maddesi bitkidir ve sıvı, jel, toz ya da tablet gibi farklı formlarda satışa sunulur. Ürünlerin kullanım dozu, etkisi ya da yan etkisi kişiden kişiye değiştiği için doktorunuza sorarak tüketmeniz tavsiye edilir. Kategoride Zeytin Yaprağı, Deve Dikeni, Bamya Tohumu ve daha fazlası sizi bekliyor. 

Bitkisel Takviyeler Nelerdir?

Bitkilerin köklerinden, tohumlarından, meyvelerinden, çiçeklerinden, saplarından ve yapraklarından hazırlanan ürünleri bitkisel takviyeler olarak hayatımızda yer veririz. İlaç olarak düşünülmemelidir ve günlük beslenmemize ek gıda olarak alınmalıdır. Kategoride toz, yağ ve tohum formunda birçok bitkisel takviye ürünü bulabilirsiniz. 

Gıda Takviyesi Nedir? Ne İşe Yarar?

Yeni dünyada günlük temponun yüksek olması, stres ve hava kirliliği gibi olumsuz çevre şartları bir araya gelince birçok insan ek gıda takviyesi ihtiyaç duyuyor. Özellikle mevsim geçişlerinde, salgın dönemlerinde ve kapalı alanda fazla vakit geçirdiğimiz kış aylarında vücut direncimiz daha düşük oluyor. Vitaminler dışında ek olarak kullandığımız takviye edici gıda çeşitlerinin içeriğinde şifalı bitkiler, botanik maddeler, enzimler ve amino asitler bulunuyor. Ürünler sıvı, tablet, toz ve farklı formlarda hazırlanarak satışa sunuluyor. 

Takviye edici gıda çeşitlerinin yararları ürünün içeriğine ve kullanan kişiye göre değişiklik gösterir. Piyasada çok fazla çeşidi olan bu ürünlerin içeriğinde vitamin, mineral, asit, faydalı yağ asitleri bulunur. Fiziksel ve besleyici etkileri bulunur.Özellikle mevsim geçişleri için kuru meyve ve kuruyemiş kategorilerinden de alışveriş yapabilirsiniz. 

Takviye Edici Gıdalar Nelerdir?

Fizyolojik ya da besleyici etkisi olan bitkisel ve hayvansal kaynaklı maddelerden üretilen ürün çeşitledir. Kategoride bulunan Propolis çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Doğal Gıda Destekleri kategorisinde ihtiyaç duyduğunuz ürünü seçerek sepete ekleyin ve Hayfene güvencesiyle kolayca sahip olun

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.