Sırala
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

Kahvaltı Baharatları

 

Kahvaltı da birçok lezzeti baharatla tamamlayabilirsiniz. Zeytine, domatese, salatalığa, sabah simidine ya da poğaçasına baharat ekleyebilirsiniz. Kahvaltı da baharat tüketmek güne enerjik başlangıç yapmanıza yardımcı olabilir. Her baharatın ve baharat karışımın kendine özel faydası bulunur. Genel anlamda ise hem lezzet hem de şifa katar.

 

Kahvaltı güne başlarken ilk öğün olduğu için önemsenir. Belki de bütün gün nasıl geçeceğini kahvaltı belirler… Bu sebeple ne tüketeceğiniz/tükettiğiniz oldukça önemlidir. Baharatlar kısmında çeşit çeşit kahvaltı baharatları var. Kajun baharatından İtalyan baharat karışımına kadar uzanan bir yelpazeden faydalanabilirsiniz.

 

Kategoriden istediğiniz kahvaltı baharatına ya da kahvaltı baharatı setine ulaşabilirsiniz.

 

Kahvaltı Baharatları Çeşitleri Nelerdir?

 

Kahvaltı da hazırlayacağınız katı sıvı tüm tariflerde baharat kullanabilirsiniz. Baharat çeşitleri arasında ise kuru sebzeler, kajun baharatı, kahvaltılık zahter, salata baharatı, avokado baharatı, ateş elementi baharatı, toprak elementi baharatı, ege otları baharatı, sebzeli tuzlu çeşni ve İtalyan baharatı bulunuyor.

 

Kahvaltı Baharatı Nasıl Kullanılır?

 

Kahvaltı baharatlarını seçtiğiniz çeşide göre farklı kullanabilirsiniz. Avokado baharatını, hazırladığınız avokado mezesine dahil edebilirsiniz. Kahvaltılık zahteri ise zeytinyağı ile servis edebilirsiniz. Ege otlarıyla nefesi sıcak kahvaltı poğaçaları yapabilirsiniz ya da otlu kaygana… Süte ya da portakal suyuna da baharat katarak içebilirsiniz.

 

Baharatların miktarlarını tamamen damat zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. Orijinal bir tarifi takip ediyorsanız söylenen miktarı uygulayabilirsiniz. Karışım baharatlarda miktarlar dengeli bir şekilde ayarlandığı için size sadece tarife dahil etmek düşüyor.

 

Kahvaltı Baharatının Faydaları Nelerdir?

 

Kahvaltı günün en önemli öğündür çünkü bedeni çalıştırmaya başlarsınız. Bu sebeple tükettiğiniz her şey çok önemlidir. Baharatlarla bezenmiş tarifleri düzenli olarak kahvaltı saatinde tüketirseniz sindirim sisteminiz gün boyu çalışır, bağırsaklarınız dengeye girebilir, enerjiniz artar, metabolizmanız hızlanır ve antioksidan açısından zengin bu lezzet hücre ve doku onarımına destek verebilir.

 

Kahvaltı Baharatı Nasıl Saklanır?

 

Birbirinden iddialı kahvaltı baharatlarını satın aldıktan sonra saklama koşullarına uyum göstermeniz önemlidir. Böylelikle baharatlarınızı her zaman ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Baharatlar tazeliğini kaybettiğinde aroma vermez ve artık eskisi kadar güzel kokmazlar. Böylelikle eklediğiniz tariflerde hissedilmezler. Bu sebeple aldığınız baharatları mutfağınızın kiler dolabında saklamayabilirsiniz. Direk ışık gelmeyen, serin ve kuru ortamlar baharatlar için gerekli atmosferi oluşturur. Uzun aralıklarla kullanacağınız baharatları buzdolabının kapı kısmında saklayabilir hatta dondurucuya koyabilirsiniz.

 

Kahvaltı Baharatı Fiyatları Nedir?

 

Kahvaltı baharatlarını tek tek ya da hepsi bir arada set şeklinde alabilirsiniz. Kategoride “kahvaltı baharatları seti” var. İçinde on çeşit kahvaltı baharatı bulunuyor. Bu şekilde aldığınızda tek tek aldığınızdan daha avantajlı bir hale geliyor. Kahvaltı baharatı fiyatları ürünün adedine, gramajına, içeriğine ve ambalajına göre farklılık gösteriyor.

 

İstediğiniz ürünü seçtikten sonra sepete ekleyin ve Hayfene güvencesiyle hızlıca satın alın. Sizin de kahvaltılarınız baharatların enfes aromasıyla sarılsın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.