Kategoride Çok Satılan Ürünler
Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Organik Ürün Çeşitleri

Organik gıda, tarım ürününün tohumundan son kullanıcıya ulaşma sürecinde hiçbir kimyasal yani insana ve ekosisteme zararlı olan bir girdinin bulunmadığı ürün çeşitlerine denir. Bu kategoride ürünün genetiği ile oynanmamış olması da önemli bir başlıktır. Organik ve doğal ürün arasında temel farklar vardır. Doğal ürün, doğada kendiliğinden yetişen üründür. Organik ise üretiminden itibaren her aşamanın kontrol altında tutulması sonucunda ortaya çıkar. Hazırladığımız tariflerde bu sınıfa üye ürünleri kullanmak sağlığımız için değerlidir. Bu tip sağlıklı besin kaynaklarını cilt güzelliğimiz içinde kullanabiliriz. 

Organik Yağlar Nelerdir?

Hiçbir kimyasal işleme tabi tutulmadan tüketiciye sunulan organik yağların kullanım alanı oldukça geniştir. İlaç, kozmetik, güzellik ve mutfak alanında kullanımı mümkündür. Özel Besinler kategorisinde yer alan organik yağ çeşitleri arasında Hindistan Cevizi Yağı bulunuyor. Organik Hindistan cevizi yağı, Hindistan cevizi meyvesinden üretiliyor. Yağ, en doğal yağ çıkarma tekniği olan soğuk sıkım ile elde edilir. İçerisinde başka bir madde bulunmaz. Ürün katı yani beyaz halde olur. Eridiğinde ise berrak bir renge kavuşur. Hem cildiniz için hem de yağ kullanacağınız tariflerde alternatif bir lezzet olarak tüketebilirsiniz. Filtre kahvenize aroma vermesi için bu yağdan belirli bir miktarda ekleyebilirsiniz

Ürüne ulaşabilmek için bu kategoriyi ziyaret edebilirsiniz. 

Organik Yağ Nasıl Kullanılır?

Organik ürünler insan sağlığına olumlu bir hizmet sunarlar. Organik bitkisel yağlar bu ailenin önemli bir üyesidir. Kullanım şekilleri çeşitlerine göre farklılık gösterir. Hindistan cevizi yağı ile etlerinizi kızartabilir, salatalarınıza sos yapabilir, kahvelerinize ve tatlılarınıza güzel aromasını vermesi için ekleyebilirsiniz. Cilt ve saç maskesi tariflerinde kullanabilirsiniz. El kremi olarak da tüketebilirsiniz. Diyet dönemlerinde tok tutma özelliği ile Hindistan cevizi yağı tüketimi uzmanlar tarafından önerilir. Özellikle ketojenik beslenme modelinde değerli yağlar önemlidir. Bu sebeple organik Hindistan cevizi yağı kullanabilirsiniz.

Hayfene ile Organik Ürünler Kapınızda!

Organik ürün seçimi yaparken güvenilir olması oldukça önemlidir. Ürünü satın aldıktan sonra saklama koşullarına uymak fayda güvencesini artıracaktır. Kapağı açılmış ürünü direk ışık almayan, kuru ve oda sıcaklığında tutmanız yeterli olacaktır. Böyle bir ortamınız yoksa buzdolabınızın kapak rafına koyabilirsiniz. Ürünün fiyatı gramajına göre farklılık gösterir. Sahip olmak için Hayfene'den sepete eklemeniz ve sipariş vermeniz yeterli olacaktır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.